Çay Kazanı

Bakır Çay Kazanları

Kaliteli ve uzun ömürlü bir çay kazanı satın almak istiyorsanız ve fiyatı da uygun olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız her tür ihtiyaca karşılık verecek çeşitlilikte ürün yelpazesi ve sektördeki en uygun çay kazanı fiyatlarıyla siz kullanıcıların taleplerine cevap vermektedir.

Görsel tasarımı ve dış bakır yüzeyi üzerine yapılan özel işlemeleriyle göz dolduran bakır çay kazanı örnekleri için bakır çay kazanları menüsüne bakabilirsiniz. Tecrübeli ve yetenekli ustalarımızın özenle işlediği bakır çay kazanlarında işleme için ekstra ücret talep edilmez.

Dış kaplaması galvaniz üzerine statik boya yapılarak üretilen statik çay kazanı modelleri için ise statik boyalı çay kazanları menüsünü inceleyebilirsiniz. Genelde gri kırçıllı renkte üretilen bu ürünümüz en çok tercih edilen çay kazanı modelimizdir.

Dış kaplaması paslanmaz krom malzemeden üretilen inox çay kazanları için de krom çay kazanları başlığına tıklamanız yeterli olacaktır.

İşletmenizdeki yer durumu ve montaj çözümlerine uygun olarak üretilen özel çay kazanlarımız da mevcuttur. Önden ocaklı çay kazanı modellerimiz Türk Kahvesinden vazgeçemeyen ama yerden de tasarruf etmek isteyen müşterilerimize uygun çözümler getirmektedir.

Bazı özel veya kamu kuruluşlarında gaz kullanımı söz konusu olmadığını biliyoruz. Genelde hem gaz hem de elektrikle çalışan tam

otomatik çay kazanlarımıza alternatif olarak, özellikle gaz kullanımı olmayan, veya doğalgaz/LPG bağlantısı istemeyen müşterilerimiz için full elektrikli çay kazanları da üretmekteyiz.

Elektrikli çay kazanı talebe göre iki ayrı modelde üretilmektedir. Pleytli elektrikli çay kazanıkahveci gözünde pleyt kullanılarak üretilir.

Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı ise, hem ergonomik yapısı hem de fiyatıyla dikkat çekmektedir. Elektrikli çay kazanı fiyatlarımız mutlaka ilginiz çekecektir.