Elektrikli Çay Kazanları

PLEYTLİ ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
2 Demlikli Bakır Elektrikli Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli Bakır Çay Kazanı
2 Demlikli Bakır Elektrikli Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli Bakır Çay Kazanı
3 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı 1 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı
3 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı Tek Gözlü Pleytli Elektrikli Çay Kazanı

 

BÜRO TİPİ ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Elektrikli Çay Kazanı - Büro Tipi
İkili Büro Tipi Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Bakır Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Semaveri - Çay Kazanı 3 Demlikli Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi
İkili Statik Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

 

Elektrikli Çay Ocağı Kazanları

 • Tam otomatik çay kazanlarımız arasında en kullanışlı ve işlevsel olan, bu yüzden de en çok talep gören ürünlerimiz elektrikli çay kazanlarıdır.
 • En belirgin genel özelliği sadece elektrik enerjisiyle çalışmak olan ful otomatik elektrikli çay setlerimiz de LPG tüp veya doğal gaz düzeneği bulunmaz. Bu sayede gazla çalışan cihazların yasak olduğu her tür kurum ve kuruluşa, gaz kullanımının güvenli olmadığı işletmelerin tamamına uygun ideal bir üründür.
 • Çeşitli ihtiyaçlara yönelik bir çok alternatif modeli bulunmaktadır.

Elektrikli Çay Kazanı Çeşitleri

 • Kullanım alanına, işyerinizin şartlarına ve tabii zevkinize göre çeşitli elektrikli çay kazanı modellerimiz mevcuttur.
  • A- Dış kaplamasına göre elektrikli çay ocağı çeşitleri:
  1. Elektrikli bakır çay kazanları: İşlemeli bakır malzemeyle kaplanan elektrikli bakır çay ocaklarında ürün üzerine istediğiniz yazı ve desenleri ücretsiz olarak işletebilirsiniz. Örneğin çeşitli motiflerle birlikte iş yerinizin logosunu çay kazanı üzerine işlenmek üzere sipariş verebilirsiniz. Deneyimli ustalarımızın el işçiliğiyle veya pres baskı yöntemiyle bakır işleme yapma olanağımız vardır.
  2. Statik Boyalı Çay Ocağı kazanları: Galvaniz metal üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak üretilen bu ürünlerimizde en çok tercih edilen gri kırçıllı renkli modellerdir. Boyalı elektrikli çay ocakları fiyatları de en uygun olan ürünlerimizdir.
  3. Paslanmaz Çay Ocakları: Bu tip çay kazanı modellerimiz paslanmaz çelik-krom alaşımı olan malzemeyle kaplanmaktadır. Şık görünümüyle iş yerinizi daha lüks gösterirken teknik özellikleriyle pratik kullanım imkanı sunar.
  • B- Kahve ocağının konumuna göre:
  1. Pleytli elektrikli çay seti: Standart çay kazanlarıyla aynı özelliklere sahiptir. Tek fark, kahve ocağı yerinde pleyt adı verilen malzemenin kullanılmasıdır. Bakır, statik veya paslanmaz modelleri mevcuttur.
  2. L tipi elektrikli çay kazanlarında kahve pişirme bölmesi çay makinenizin ön tarafındadır. Daha az yer kaplar, dar alanlar için idealdir.
  3. Büro Tipi elektrikli çay makineleri: Ofis, büfe ve benzeri daha küçük ve çay tüketimi yoğun olmayan mekanlar için tasarlanan bu ürünlerimizde kahve ocağı ve arıtma cihazı bulunmaz. Kaliteli ve ucuz çay kazanı arayan müşterilerimiz için ideal ürünlerimizdendir. İç kazan hacmi muadili olan standart çay kazanıyla aynı olmasına ve standart ürünlerimizde bulunan bütün teknik özelliklere sahip olmasına karşın Büro Tipi çay setleri çok ucuz fiyatlarla satışa sunulur.

Elektrikli Çay Kazanı Genel Özellikler

 • Elektrikli çay makinası modellerinden olan çay kazanları tam otomatik ve A enerjilidir. Otomatik su alıp kesme özelliğinin yanı sıra izolasyon ve termostat sistemi sayesinde enerji harcaması minimum seviyede tutulur.
 • Elektrikli çay kazanı temizliği çok kolaydır. Üst kapak çıkartılarak pratik olarak temizlik yapma imkanı mevcuttur.
 • Büro tipi hariç diğer elektrikli çay ocağı modellerinde su arıtma cihazı bulunur.
 • 2, 3, 4, 5, 6 ve hatta 7 demlikli çay kazanı imalatı mümkündür. Küçük büyük her tür işletmenin ihtiyacına göre çeşitli ebatlarda çay setlerimiz bulunur.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

 • Çay seti modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak ve her bütçeye uygun alternatifleri barındıran elektrikli çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.
 • Tokosan, Şelale, Meşale çay kazanları gibi onlarca marka arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, elektrikli çay makinesi tavsiyesine ihtiyaç duyuyorsanız şu an en doğru adreste bulunuyorsunuz.
 • Aradığınız bütün özellikleri içeren elektrikli çay semaveri modelleri ve kalite, şıklık ve ucuzluğun bir araya geldiği çok özel çay kazanı fiyatları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.