Elektrikli Çay Kazanları

PLEYTLİ ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
2 Demlikli Bakır Elektrikli Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli Bakır Çay Kazanı
2 Demlikli Bakır Elektrikli Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli Bakır Çay Kazanı
3 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı 1 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı
3 Demlikli Statik Elektrikli Çay Kazanı Tek Gözlü Pleytli Elektrikli Çay Kazanı

 

BÜRO TİPİ ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
Elektrikli Çay Kazanı - Büro Tipi
İkili Büro Tipi Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Bakır Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Semaveri - Çay Kazanı Elektrikli Çay Seti
İkili Statik Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

 

 • Tam otomatik çay kazanlarımız arasında en kullanışlı ve işlevsel olan, bu yüzden de en çok talep gören ürünlerimiz elektrikli çay kazanlarıdır.
 • Kullanım alanına, işyerinizin şartlarına ve tabii zevkinize göre çeşitli elektrikli çay kazanı modellerimiz mevcuttur.
  • A- Dış kaplamasına göre elektrikli çay ocağı çeşitleri:
  1. Bakır çay kazanları: İşlemeli bakır malzemeyle kaplanan bakır elektrikli çay ocaklarında ürün üzerine istediğiniz yazı ve desenleri ücretsiz olarak işletebilirsiniz. Deneyimli ustalarımızın el işçiliğiyle veya pres baskı yöntemiyle bakır işleme yapabilmekteyiz.
  2. Statik Çay Ocağı kazanları: Galvaniz metal üzerine elektrostatik boya yapılarak üretilen bu ürünlerimizde en çok tercih edilen gri kırçıllı renk boyalı çeşitlerdir.
  3. Paslanmaz Çay Ocakları: Bu tip çay kazanı modellerimiz paslanmaz çelik veya paslanmaz krom malzemeyle kaplanmaktadır. Şık görünümüyle iş yerinizi daha lüks gösterir.
  • B- Kahve ocağının konumuna göre:
  1. Pleytli elektrikli çay seti: Kahve ocağı yerinde pleyt bulunur. Bakır, statik veya paslanmaz modelleri mevcuttur.
  2. Büro Tipi elektrikli çay makineleri: Ofis, büfe ve benzeri daha küçük ve çay tüketimi yoğun olmayan mekanlar için tasarlanan bu ürünlerimizde kahve ocağı ve arıtma cihazı bulunmaz. Kaliteli ve ucuz çay kazanı arayan müşterilerimiz için ideal ürünlerimizdendir.
 • Elektrikli çay makinası modellerinden olan çay kazanları tam otomatik ve A enerjilidir. Otomatik su alıp kesme özelliğinin yanı sıra izolasyon ve termostat sistemi sayesinde fazla enerji harcamaz.
 • Elektrikli çay kazanlarının temizliği çok kolaydır. Üst kapak çıkartılarak pratik temizlik imkanı vardır.
 • Çay seti modelleri ve fiyatları hakkında bil almak ve her bütçeye uygun alternatifleri barındıran elektrikli çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.
 • Tokosan, Şelale, Meşale çay kazanları gibi onlarca marka arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, elektrikli çay makinesi tavsiyesine ihtiyaç duyuyorsanız şu an en doğru adreste bulunuyorsunuz.
 • Aradığınız bütün özellikleri içeren elektrikli çay semaveri modelleri ve kalite, şıklık ve ucuzluğun bir araya geldiği çok özel çay kazanı fiyatları için bizi aramanız yeterli olacaktır.
 • Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.