Statik Boyalı Çay Kazanları

Bir Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Çay Ocağı Kazanı
Bir Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Çay Ocağı Kazanı
Üç Demlikli Statik Çay Kazanı Dört Demlikli Statik Çay Kazanı

 

Statik Çay Kazanı Özellikleri

  1. Statik boyalı çay kazanları dış yüzey galvaniz metali üzerine elektrostatik boya yapılarak imal edilir. İç bölmede ise taleplerinize göre yüzde 99 tavlı bakır veya 304 kalitede paslanmaz malzeme kullanılır.
  2. Çay Kazanlarımız tam otomatik olup A sınıfı enerjiyle çalışmaktadır. İç kazana gelen suyu otomatik olarak alır ve kazan dlunca yine otomatik olarak keser.
  3. Termostat ve rezistans bağlantısı yardımıyla suyun sıcaklığını kontrol eder, kaynama gerçekleşince enerjiyi otomatik olarak keser. Bu sayede enerji tasarrufu yapılır.
  4. Statik boyalı çay ocağı kazanlarında doğalgaz ve elektrik enerjisi ister aynı anda isterseniz ayrı ayrı kullanılabilir.
  5. Sadece elektrikle çalışan Elektrikli çay kazanları pleytli ve büro tipi olarak iki ayrı modeldir. Pleytli elektrikli çay kazanında kahve ocağı ön tarafta bulunur. Büro Tipi çay ocaklarında ise kahve ocağı bulunmaz.
  6. Boyalı çay ocağı kazanı ebatları, işletmenizin ihtiyacınza uygun olarak demlik sayısına göre belirlenir. 1, 2, 3 demlikli çay kazanlarından uzunluğu 1 metrenin üzerinde olan 4, 5 ya da 6 demlikli çay kazanlarına kadar her ebatta üretim söz konusudur.
  • Statik boyalı çay kazanlarımız gerek şıklığı ve kullanışlı oluşu, gerekse çok özel çay kazanı fiyatlarıyla e çok tercih edilen ürünlerimizdendir.
  • En kaliteli ve en ucuz çay kazanını siz değerli müşterileriyle buluşturma politikamıza uygun size özel çay kazanları fiyatlarıyla hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın