Statik Boyalı Çay Kazanları

Bir Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Çay Ocağı Kazanı
Bir Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Çay Ocağı Kazanı
Statik Boyalı Çay Kazanı 3 Demlikli 4 Demlikli Statik Çay Kazanı
Üç Demlikli Statik Çay Kazanı Dört Demlikli Statik Çay Kazanı

 

Statik Çay Kazanı

 • Kahvehaneler, kafeteryalar, büfe, restorant, çalışma ofisi, okul kantini ve çay tüketimi yapılan her tür mekanda kullanılan, sanayi tipi çay makinlerinin en çok tercih edileni, en çok bilinen ve satılan modelidir boyalı çay kazanları.
 • Kir ve toz göstermeyen dış kaplama rengi, şık ve temiz görünümü ve yüksek teknik kapasitesine karşın gayet uygun çay ocağı fiyatlarıyla satılıyor olması boyalı çay ocaklarını tercih listesinin başına taşıyor.
 • Gün boyu kaynamış su bulundurmanızı sağlayan, sizi yormayan bir otomatik çay makinesinden beklediğiniz bütün özelliklere sahip.

Boyalı Çay Kazanı Teknik Özellikleri

 1. Statik boyalı çay kazanlarında dış yüzey galvaniz metali üzerine elektrostatik boya yapılarak imal edilir. İç bölmede ise taleplerinize göre yüzde 99 tavlı bakır veya 304 kalitede paslanmaz malzeme kullanılır.
 2. Çay Kazanlarımız tam otomatik olup A sınıfı enerjiyle çalışmaktadır. İç kazana gelen suyu otomatik olarak alır ve kazan dlunca yine otomatik olarak keser.
 3. Termostat ve rezistans bağlantısı yardımıyla suyun sıcaklığını kontrol eder, kaynama gerçekleşince enerjiyi otomatik olarak keser. Bu sayede enerji tasarrufu yapılır.
 4. Statik boyalı çay ocağı kazanlarında doğalgaz ve elektrik enerjisi ister aynı anda isterseniz ayrı ayrı kullanılabilir.
 5. Sadece elektrikle çalışan Elektrikli çay kazanları pleytli ve büro tipi olarak iki ayrı modeldir. Pleytli elektrikli çay kazanında kahve ocağı ön tarafta bulunur. Büro Tipi çay ocaklarında ise kahve ocağı bulunmaz.
 6. Boyalı çay ocağı kazanı ebatları, işletmenizin ihtiyacınza uygun olarak demlik sayısına göre belirlenir. 1, 2, 3 demlikli çay kazanlarından uzunluğu 1 metrenin üzerinde olan 4, 5 ya da 6 demlikli çay kazanlarına kadar her ebatta üretim söz konusudur.

Çok Ucuz Çay Kazanı Fiyatları

 • Statik boyalı çay kazanlarımız gerek şıklığı ve kullanışlı oluşu, gerekse çok özel çay kazanı fiyatlarıyla en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.
 • Yukarıda gördüğünüz standart modellerin yanı sıra pleytli ve özellikle de büro tipi elektrikli çay kazanı fiyatları en düşük bütçeli iş yerleri için bile ideal bir üründür.
 • Demlik bulundurma kapasitesine göre boyutları ve dolayısıyla fiyatları da değişen ürünlerimizde çeşitli aralıklarla düzenlenen kampanyalar sayesinde, zaten ucuz olan çay ocağı kazanı fiyatlarımız daha da uygun hale gelmektedir.
 • Elektrikli veya doğalgazlı çay kazanı fiyatlarıyla endüstriyel mutfak alanında idialı bir firma olan DEMKA Çay kazanları, 2 yıl garantili, Gazmer onaylı ve CE Belgeli çay kazanları imalat ve satışını yapmakta, en kaliteli ve en ucuz çay kazanını müşterilerine sunmaktadır.
 • Fiyat sormak için bizi mutlaka arayın.