Bakır Çay Kazanları

BAKIR ÇAY KAZANLARI örnek modeller

Semerkand Logolu Bakır Çay Kazanı 5 Demlikli Bakır Çay Kazanı 4 Demlikli Bakır Çay Kazanı
Semerkand Logolu Bakır Çay Kazanı 5 Demlikli Bakır Çay Kazanı 4 Demlikli Bakır Çay Kazanı
İstanbul Evi Desenli Bakır Çay Kazanı Gemi Desenli Bakır Bakır Çay Kazanı Camii Desenli Bakır Çay Kazanı
İstanbul Evi Desenli Çay Kazanı Gemi Desenli Bakır Çay Kazanı Camii Desenli Bakır Çay Kazanı
CHP Logo desenli Bakır Çay Kazanı Hamurabi desenli Bakır Çay Kazanı Bakır Çay Kazanı
CHP Logo desenli Çay Kazanı Hamurabi desenli Çay Kazanı Kartal Desenli Çay Kazanı
Dort demlikli Bakır Çay Kazanı Elektrikli Bakır Çay Kazanı Fincan Kahve Logolu Çay Kazanı
Dört Demlikli Bakır  Çay Ocağı Emniyet Logo Desenli Çay Kazanı Fincan Kahve Logolu Çay Kazanı
Logo Desenli Çay Kazanı Klasik Baklava Desenli Çay Kazanı Pres Baskı Bakır Çay Kazanı
Bakır Elektrikli Çay Kazanı Klasik Bakır Çay Kazanı Pres Baskı Bakır Çay Kazanı
Pres Baskı Çay Kazanı 2 Demlikli Çay Ocağı Yazı Desenli Çay Kazanı
Pres Baskı Çay Kazanı 2 Demlikli Çay Ocağı Yazı Desenli Çay Kazanı
 • Bakır çay kazanlarımız en çok dikkat çeken, tercih edilen ve beğenilen çay ocağı kazanlarımızın başında gelmektedir. Bunun en önemli sebebi yılların deneyimine sahip ustalarımızın maharetli ellerinden çıkan ve adeta birer sanat eserini andıran bakır işleme hünerleri olsa gerektir.
 • Bakır çay kazanı modellerimizin dış yüzeylerine yapılan bu işlemeler, siz müşterilerimizin arzu ettiği şekilde, ister yaz, ister resim, ister de logo olsun, ustalarımızın el işçiliğiyle işlenmekte olup ayrıca ücret de talep edilmez.

Bakır Çay Kazanı Modelleri ve Özellikleri

 • Bakır çay ocağı birkaç şekilde sınıflandırılmaktadır. Bunlardan birisi kullanılan enerjinin cinsine göredir.
 • Doğalgazlı çay kazanı ve elektrikli çay kazanları diye adlandırılan bu iki modelin yanı sıra aynı anda hem gazlı hem de elektrikli çay kazanı modellerimiz de mevcuttur.
 • Her iki enerji tipinde de izolasyon, flatör ve termostat sistemi bulunur. Flatör otomatik su alıp kesme, termostat ise enerjiyi suyun ısısına göre kendiliğinden ayarlamaktdır.
 • İzolasyon ve termostat sitemi sayesinde büyük oranda enerji tasarrufu sağlanır ki bu sebeple ürünlerimiz A enerjilidir.
 • Enerji türü dışında demlik sayısına göre belirlenene çeşitli ebatlarda da ürün çeşitliliği söz konudur. 1 demlikli, 2 demlikli çay ocağı vs. şeklinde beş altı demlikli gibi hemen her boyutta bakır çay kazanı üretimi yapabilmekteyiz.
 • Ayrıca ürünün kullanılacağı alana göre de çeşitli alternatifler üretmekteyiz. L Tipi çay kazanları, Ters ocaklı çay kazanı gibi…

Bakır Çay Kazanı Fiyatları

 • Firma olarak genelde tüm çay kazanı fiyatlarında yaptığımız gibi bakır çay kazanı fiyatlarında da çeşitli kampanyalar yürütmekte, bütçenize uygun teklifler hazırlamaktayız.
 • Müşterilerimizin alım gücü ve ihtiyaçları arasında çelişkide kalmaması için çeşitli model ürünler imal etmekte ve bu ürünleri olabilidğince düşük fiyatlarla vitrine koymaktayız.
 • Bakır çay kazanı fiyat listemizi öğrenmek ve bakır cezve, bakır çaydanlık ve benzeri çay makinesi dışında ihtiyaç duyduğunuz yan ürünler için bilgi almak iserseniz bizi arayabilirsiniz.

Demka Çay Kazanları

 • Bakır çay kazanı nasıl temizlenir, çay kazanı nasıl çalışır ve bunun gibi hemen her konuda bize ulaşmaktan çekinmeyin.
 • Şelale, Tokosan, Meşale çay kazanları ve bunun gibi onlarca farklı marka arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, hem kaliteli ve şık hem de ucuz çay kazanı satın almak istiyorsanız doğru adresi bulduğunuzu söyleyebiliriz.
 • Doğru seçimi yapmak ve satın aldıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olmak için Demka olarak hizmetinizdeyiz.