Bakır Çay Kazanı Özellikleri

Bir Demlikli Bakır Çay Kazanı

İki Demlikli Bakır Çay Ocağı

Bir Demlikli Bakır Çay Kazanı İki Demlikli Bakır Çay Ocağı

Üç Demlikli Bakır Çay Kazanı

Dört Demlikli Bakır Çay Kazanı

Üç Demlikli Bakır Çay Kazanı Dört Demlikli Bakır Çay Kazanı

Bakır Çay Kazanı Özellikleri

  1. Bakır çay kazanında dış yüzey %99 Amerikan Tavlı bakırdan imal edilmektedir. Bu dış yüzey üzerine yapılacak olan desen işlemeleri ekstra ücrete tâbi değildir.
  2. Suyun doldurulduğu iç kazanda ise müşterilerimizin isteğine göre 304 kalite paslanmaz veya yine %99 Amerikan tavlı bakır kullanılmaktadır.
  3. Bakır çay kazanlarında hem gaz (doğalgaza ve LPG tüplere uygun) tertibatı hem de elektrik tertibatı bulunur.
  4. Talebe ve işletmenizin şartlarına göre sadece gaz tertibatı olmayan sadece elektrik enerjisiyle çalışan elektrikli çay kazanları üretimi de yapılmaktadır. Büro tipi ve playtli model olarak iki çeşit olarak satışa sunulan bu elektrikli çay kazanı çeşitleri gaz kullanımının yasak olduğu iş yerleri için uygundur.
  5. Bakır çay ocağı kazanları tam otomatiktir, otomatik su alıp kesme ve otomatik enerji kontrolü söz konusudur. Ayrıca izolasyon sayesinde enerjiyi tasarruflu kullanır.
  6. Bakır çay kazanı temizliği üst kapak çıkarılarak kolaylıkla yapılabilmektedir.
  7. Demlik sayısına göre çeşitli ebatlarda çay ocakları üretimi söz konusudur. İhtiyacınıza uygun bakır çay kazanını belirlemeniz yeterlidir.
  • Çay kazanı fiyatlarında genel olarak uyguladığımız kalite-fiyat oranı politikamızı bakır çay kazanı fiyatlarını belirlerken de uygulamaktayız.
  • Aradığınız şık, uzun ömürlü ve ucuz çay kazanı için en doğru yerdesiniz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.