Çay Kazanı Fiyatları

 

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

İkili Büro Tipi Bakır Çay Kazanı İkili Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı Elektrikli Çay Kazanı (KAMPANYALI ÜRÜN)
120 Bardaklık Çaymatik Fiyatları 60 Bardaklık Çay Otomatı Fiyatları
120 Bardaklık Çaymatik Fiyatları 60 Bardaklık Çay Otomatı Fiyatları

Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

Üçlü Bakır Çay Kazanı Üçlü Doğalgazlı Çelik Çay Kazanı
Üçlü Bakır Çay Kazanı Üçlü Doğalgazlı Çelik Çay Kazanı
Üçlü Statik Çay Kazanı 2. El Meşale Çay Kazanı Fiyatları
Üçlü Statik Çay Kazanı (KAMPANYALI ÜRÜN) 2. El Çay Kazanı Fiyatları

Çay Kazanı & Çay Makineleri

 • 40 Bardaklık çay otomatından 2,3, 4, 5 veya 6 demlikli tam otomatik çay kazanlarına kadar geniş bir çay makinesi ürün yelpazesine sahip olan DEMKA Çay Kazanları uyguladığı aralıksız kampanyaları ve çok ucuz çay kazanı fiyatları siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.
 • Malzeme kalitesinden en ufak bir ödün vermeden uzman teknik kadromuz tarafından üretilen çay kazanlarımızda müşteri memnuniyeti, kalite ve dayanıklılıkta olduğu kadar ucuz çay kazanları fiyatlarıyla da sağlanmaktadır.
 • Ürün çeşitliliğinin alım gücüne hitap eden çözümleyici bir fonksiyonu olduğundan hareketle Demka Çay Kazanları, küçük büyük her tür işletmeye uygun bir çok model çay ocağı kazanı imal etmektedir. Yalıtımsız paslanmaz çay makinelerinden büro tipi modellere, işlemeli bakır çay kazanlarından boyalı çay kazanlarına kadar bir çok seçenek arasında hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun ürünü bulma şansınız çok daha fazla.

Bakır Çay Kazanı Fiyatları

 • Bakır çay kazanı modellerimizin imalatında orijinal bakır malzeme kullanılmakta olup dış yüzey üzerine işlenen desenler deneyimli ve yetenekli ustalarımızın el işçiliği ürünüdür. (Not: Pres yöntemiyle işleme de yapılmaktadır)
 • Her biri bir sanat eseri olan bu işlemeler müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmakta, bu sayede başır çay ocağı fiyatları düşük seviyelerde tutulmaktadır.
 • Bu çok şık ve A enerjili ürünlerimiz için bütçenizi de hesaba katarak hazırladığımız bakır çay kazanı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfalarımıza bakabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Paslanmaz veya Boyalı Çay Ocağı Fiyatları

 • Statik Boyalı veya Paslanmaz malzemeden imal edilen doğalgazlı ve elektrikli çay kazanı fiyatlarımızda da art arda kampanyalar yapmakta olup özellikle büro tipi çay makinesi fiyatlarımızla sektörün önde gelen firmalarından biriyiz..
 • Büro tipi ürünlerimiz ful otomatik çay kazanı özelliklerinin tamamına sahiptir.
 • 3 demlikli boyalı çay kazanı kampanyamız dahilinde çok ucuz çay kazanı fiyatlarıyla satış yapılmaktadır.

Ucuz Çay Kazanı

 • Çaymatik fiyatlarından, 3 demlikli tam otomatik elektrikli ve doğalgazlı çay kazanı fiyatlarına kadar bol seçenekli fiyat listemiz ve ürün modellerimizi mutlaka görmelisiniz.
 • Standart ürünlerimizi imal eden teknik kadromuzun test edip hazırladığı 2. el çay kazanı fiyatlarımız ise, bütçesi sıfır ürün almaya yetmeyen ya da bunu tercih etmeyen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. İkinci el ürün satın almak isteyen kullanıcılara, Tokosan, Şelale, Hünkar ve Meşale çay kazanı fiyatlarımızı tavsiye etmekteyiz.
 • Kaliteli ve Ucuz Çay Kazanı şiarıyla hizmet vermekte olan firmamız, evlerden ofislere, kahvehanelerden büyük çay bahçelerine kadar her tür işletmeye uygun çay makinesi ve çay kazanı üretimi yapmakta olup işletmenizin şartlarına ve bütçenize uygun çözümler üretmektedir.
 • Daha fazla ürün modeli, bol seçenekli çay ocağı kazanı fiyatları ve aradığınız her tür bilgi için daha detaylı içeriğe http://www.caykazanlari.net/cay-kazani-fiyatlari.html sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Bizi aramadan çay kazanı satın almayınız.