Çay Kazanı Fiyatları

 

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

İkili Büro Tipi Bakır Çay Kazanı İkili Elektrikli Çay Kazanı
İkili Büro Tipi Bakır Çay Kazanı

Fiyatı: 1.100 ₺

İkili Elektrikli Çay Kazanı (KAMPANYALI ÜRÜN)

Fiyatı: 799 ₺

120 Bardaklık Çaymatik Fiyatları 60 Bardaklık Çay Otomatı Fiyatları
120 Bardaklık Çaymatik Fiyatları 60 Bardaklık Çay Otomatı Fiyatları

Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

Üçlü Bakır Çay Kazanı Üçlü Doğalgazlı Çelik Çay Kazanı
Üçlü Bakır Çay Kazanı Üçlü Doğalgazlı Çelik Çay Kazanı
Üçlü Statik Çay Kazanı 2. El Meşale Çay Kazanı Fiyatları
Üçlü Statik Çay Kazanı (KAMPANYALI ÜRÜN)

Fiyatı: 999 ₺

2. El Çay Kazanı Fiyatları

Çay Kazanı ve Çay Makineleri

 • 40 Bardaklık çay otomatından 4-5-6 demlikli tam otomatik çay kazanlarına kadar geniş bir çay makinesi ürün yelpazesine sahip olan DEMKA Çay Kazanları uyguladığı aralıksız çay kazanı fiyatları kampanyalarıyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.
 • Malzeme kalitesinden en ufak bir ödün vermeden uzman teknik kadromuz tarafından üretilen çay kazanlarımızda müşteri memnuniyeti, kalite ve dayanıklılıkta olduğu kadar ucuz çay kazanları fiyatlarıyla da sağlanmaktadır.

Bakır Çay Kazanı Fiyatları

 • Bakır çay kazanı modellerimizin imalatında orijinal bakır malzeme kullanılmakta olup dış yüzey üzerine işlenen desenler deneyimli ve yetenekli ustalarımızın el işçiliği ürünüdür.
 • Her biri bir sanat eseri olan bu işlemeler müşterilerimize ücretsiz olarak sunulur.
 • Bu çok şık ve A enerjili ürünlerimiz için bütçenizi de hesaba katarak hazırladığımız bakır çay kazanı fiyatlarımızı mutlaka görmelisiniz.

Paslanmaz veya Boyalı Çay Ocağı Fiyatları

 • Statik Boyalı veya Paslanmaz malzemeden imal edilen doğalgazlı ve elektrikli çay kazanı fiyatlarımızda da art arda kampanyalar yapmakta olup özellikle büro tipi çay makinesi fiyatlarımızla sektörün önde gelen firmalarından biriyiz..
 • Boyalı büro tipi elektrikli çay ocağı fiyatları 799 ₺ gibi çok düşük bir meblağdan başlamaktadır.
 • Büro tipi ürünlerimiz ful otomatik çay kazanı özelliklerinin tamamına sahiptir.
 • 3 demlikli boyalı çay kazanı kampanyamızda ise 999 ₺ gibi ucuz çay kazanı fiyatlarıyla satış yapılmaktadır.

Ucuz Çay Kazanı

 • 99 TL’den başlayan çaymatik fiyatlarından, sadece 999 TL’ye satışa sunulan 3 demlikli tam otomatik elektrikli ve doğalgazlı çay kazanı fiyatlarına kadar bol seçenekli fiyat listemiz ve ürün modellerimizi mutlaka görmelisiniz.
 • Standart ürünlerimizi imal eden teknik kadromuzun test edip hazırladığı 2. el çay kazanı fiyatlarımız ise, bütçesi sıfır ürün almaya yetmeyen ya da bunu tercih etmeyen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. İkinci el ürün satın almak isteyen kullanıcılara, Tokosan, Şelale, Hünkar ve Meşale çay kazanı fiyatlarımızı tavsiye etmekteyiz.
 • Kaliteli ve Ucuz Çay Kazanı şiarıyla hizmet vermekte olan firmamız, evlerden ofislere, kahvehanelerden büyük çay bahçelerine kadar her tür işletmeye uygun çay makinesi ve çay kazanı üretimi yapmakta olup işletmenizin şartlarına ve bütçenize uygun çözümler üretmektedir.